Santykių sėkmės formulė

Daugiau jokių nusivylimų ir sudužusių širdžių!

 

 • Ar esate susitikinėjusi su vaikinu, kuris atrodė (beveik) “ponas šaunusis”, bet po kurio laiko pasimatė, kad jis nejaučia to ryšio, kurį jautėte jūs?
 • Ar stengėtės būti arčiau jo, o jis atitrūkdavo vis toliau?
 • Ar jaučiate, kad galėtumėte turėti nuostabius santykius, bet nerandate tinkamo žmogaus?
 • Ar buvote įskaudinta ir vis negalite jo pamiršti?

Jeigu norite gauti realių praktinių žinių, priverčiančių vyrą eiti dėl jūsų iš proto, nuolat apie jus galvoti, jeigu ieškote, kaip gauti iš santykių viską, ko norite ir išvengti klaidų, kurios gali kainuoti sudužusius santykius, tai gali būti vertingiausia informacija, kurią kada nors skaitysite.

3 dažniausiai pasitaikančios moterų klaidos, dėl kurių vyrai sako “aš dar nepasiruošęs” arba “man reikia pabūti vienam

1) Ji “spinduliuoja” nepasitikėjimu savimi (net jeigu tokia ir nėra!)

Dažniausiai tai atsiskleidžia, kai moterys neigiamai kalba apie savo buvusius partnerius ir santykius su jais. Tai rodo, kad moteris buvo įskaudinta ir iki šiol dar emociškai neatsigavusi.

Dar vienas būdas tai parodyti – kritikuoti kitas moteris (dažniausiai gražesnes už save).

2) Ji leidžia suprasti, kad yra pasiruošusi rimtiems santykiams su JUO.

Vyrui tai reiškia, kad stengtis jau nebereikia, todėl susidomėjimas greit pasibaigia.

Yra net keli veiksmingi metodai to išvengti ir priverčiantys vyrą stengtis iš paskutiniųjų.

Deja, daugelis moterų jų nežino..

3) Nesugebėjimas suprasti, ar vyras tinkamas santykiams.

Dauguma moterų investuoja daug pastangų, laiko ir nervų į santykius, kurie tiesiog neturi ateities.

Nepaisant to, jog vyrai tai parodo nuo pat pradžių, moterims retai pavyksta tai pastebėti.

Sutaupysite daug laiko, jeigu išmoksite atkreipti į tai dėmesį.

Kai pradėsite taikyti knygoje aprašytus principus, savo gyvenime iškart išvysite pokyčių santykiuose su vyrais.

Klausimas:

Jeigu šiuo metu, neturite vyro šalia, jis ankščiau ar vėliau atsiras. Tai turbūt žinote..

Klausimas, ar žinote, kaip pasukti santykius ta linkme, kuria norite?

Ar ketinate jaudintis, nežinodama, ko tikėtis, ir, galbūt, prarasti mylimą žmogų?

Ar verčiau išmoktumėte kontroliuoti savo santykius, tiksliai žinodama, kokie jūsų veiksmai užtikrina sėkmingą tarpusavio bendravimą?

Dar du klausimai

Ar visos moterys, kurios yra sėkmingos santykiuose, žino tuos metodus, aprašomus knygoje?

Ne. Kai kurios moterys instinktyviai elgiasi patraukliai, jos nesistengdamos (ir kartais to nenorėdamos) traukia beveik visus aplinkinius vyrus. Gera žinia ta, jog tokio elgesio ir patrauklumo paslapčių galima išmokti.

Analogiška situacija. Turbūt turite draugę, kuri gali valgyti kiek tik nori ir kada tik nori – visuomet bus geros figūros. Deja, kitoms tai neduota, tiesiog reikia prisižiūrėti.

O išmokti taisyklingai maitintis ir sportuoti nėra sunku, tiesiog reikia tai daryti.

Taip pat veikia ir patrauklumas.

Ar žinios, atskleistos knygoje, išspręs visas santykių problemas?

Žinoma, kad ne. Bet jeigu jums tai leis pradėti santykius su įdomiu, patraukliu vyru, tai jau šis tas.

O jeigu šios žinios jums padės išsaugoti santykius per vieną iš tų nemalonių momentų ir neprarasti mylimo, artimo ir brangaus žmogaus?

Jeigu knyga jus išmokytų susirasti nuostabų vyrą ir patirti romantiškiausius savo gyvenimo santykius?

Ar tai būtų verta?

Knygoje atskleidžiama:

 • Kaip visada gauti dėmesio iš tų vaikinų, kurie jus žavi ir traukia;
 • Kas IŠ TIKRŲJŲ “užveda” vyrus;
 • Trijų žingsnių metodas, kaip būti užkalbintai jums patinkančio vaikino (itin paprastas ir efektyvus);
 • Kaip elgtis ir ką tiksliai sakyti įvairiose situacijose;
 • Paprasti kūno kalbos gestai, kuriems vyrai visada neabejingi;
 • Kaip suprasti, ar jam patinkate iš kelių jo judesių;
 • Kaip galite priversti bet kurį vaikiną jus užkalbinti, nesakydama nė žodžio;
 • Tiksli frazė, kuri iškart atkreipia dėmesį ir sukelia susidomėjimą bet kuriam vaikinui;
 • Pokalbių temos per pirmą pasimatymą;
 • Ko vyrai iš tikrųjų tikisi iš savo svajonių moters;
 • Truputį vyrų psichologijos: kaip moterys, pačios to nežinodamos, verčia savo vyrus elgtis netinkamai, ir kaip tai pakeisti;
 • 2 moteriškos gudrybės, visuomet priverčiančios vyrą elgtis pagal jus;
 • Kodėl bendraudamas su vaikinu „moterų kalba“ trukdo jam suprasti jūsų poreikius ir kaip naudojant „vyrų kalbą“ pasiekti norimų rezultatų (daugiausiai komentarų sulaukęs metodas);
 • Ir dar daugiau..

 

Visuomet yra du pasirinkimai: nieko nedaryt ir laukti, kol kas nors įvyks arba imtis iniciatyvos ir kurti savo gyvenimą pačiai tokį, kokio norite. Kaip manote, kuris būdas veiksmingesnis?

 

Parsisiųskite ir pradėkite naudotis iškart po apmokėjimo.

 


 

Skaitytojų atsiliepimai:

 

“Labas vakaras, labai ačiū kad padedate žmonėms,ačiū už knygas. Pasakysiu kaip jaučiausi skaitydama:) Paskutiniu metu nebesupratau savo santykiu su vaikinu ir pamaniau kad man kažkas negerai, o kaip išsiaiškint kai nežinai net kaip pasakyt kas negerai,todėl pradėjau ieškot straipsnių, knygų. Skaičiau daug bet neradau konkretumo, vis atrodė tuoj tuoj suprasiu ir vėl kažkas ne tas. Ir štai skaitau Jūsų knygą viena po kitos, viskas konkretu ir aišku, atrodo kad su kiekvienu paaiškinimu pasveikstu, tarsi akmenukai po viena nukrenta nuo pečių, palengvėjo. Labai ačiū, kad taip išsamiai rašote. Dabar jaučiu tvarką savo mintyse. Tik pradėjau skaityti Jūsų knygą apie santykius turėjau daug klausimų, o kai perskaičiau, net sunerimau , juk turiu galimybę paklausti, o ką Nebežinau. Dabar turiu instrukcijas kaip elgtis,manau viskas bus kuo puikiausiai:) AČIŪ Jums, puikiam rašytojui ir psichologui.”

Lina

 

“Sveiki, knyga tikrai idomi ir ja labai lengva skaityti. Nesitikejau kad joje butu galima atrasti tiek daug isgyventu situaciju. Kuriose tikrai nezinojau kaip elgtis ir todel tik dar labiau pabloginau santykius. Gaila kad anksciau nepastebejau tokiu patarimu, galbut buciau nepraradusi mylimo zmogaus.”

Ernesta

 

“Beskaitydama knygą bei laiškus, kai kuriose situacijose pamačiau ir save. Pagalvojau, kaip žiauru, kad visos merginos iš vien daro tas pačias klaidas. Norėjau pagirti už rašomą tiesą, nes daugelį šių patarimų dalinu ir savo draugėms.”

Viktorija

 

“labas 😉 ačiū už visus laiškus. metodai tikrai veiksmingi. buvau beveik susigražinusi savo ex, bet supratau, kad jo jau nebenoriu. užkibęs taip pat buvo ir jo draugas, ir dar vienas draugas, o aš visai nesistengiau 😀 net nebuvau į juos įsižiūrėjusi todėl taip pat atsisakiau.”

Ilona

 

“Mačiau esate gavęs ne vieną teigiamą atsiliepimą apie savo knygą. Aš taip pat, perskaičius ją, negaliu paneigti, kad tai iš tikrųjų dėmesio vertas kūrinys/atmintinė, kurią kiekviena moteris turėtų klijuotis ant sienų, veidrodžių ir t.t., kol galutinai neįsisavins surašytų principų 🙂
Visame tame informacijos katile turėti tokią išgrynintą informaciją yra be galo naudinga. Ačiū Jums, talentingas rašytojau ;)”

Lina

 

“Gerb. Linai, Jūs iš tiesų puikus poros santykių psichologas. Išties tai nemaniau ,kad kaikurie paprasti dalykai šiuolaikiniams vaikinams tokie svarbūs. LInkiu Jums sėkmės. Ir dėkoju, kad padedate daugybei žmonių. Už Gerumą tebus ir Jums gyvenime atlyginta Dievo palaima ir Gerumu”

(vardo neatskleidė)

 

“…na, knyga isties yra gera. Daug kur save atradau. Manau, jau busiu protingesne zinodama daugiau apie vyru psichologija.”

Dalia

 

“išties įdomi ir naudinga knyga. Atrodo lyg ir žinomos tos gyvenimo tiesos, bet mes,moterys, dažnai elgiamės neapgalvotai, todėl patarimai kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje tikrai naudingi ir net sakyčiau būtini :)”

Kristina

 

“Mielas Linai, visų pirma labai dėkoju už knygą. Turiu prisipažinti, kad tokių gerų praktinių patarimų dar niekur neteko skaityti. Net neabejoju, kad jie labai padės ir bus naudingi. Iš knygos ir Jūsų siųstų laiškų susidariau nuomonę, kad tikrai esate geras psichologas, išmanote santykius ir duodate tinkamus atsakymus, tad labai norėčiau pasinaudodama proga paklausti Jūsų patarimo vienu klausimu…”

Greta

 

“Tikrai praktiškiausia knyga apie santykius, kurią kolkas skaičiau.”

Aistė

 

“Manau tikrai puiki knyga ja perskaicius supratau kad reikia man pradeti gyventi toliau ir stai as jau turiu zmoguti kuris tikrai vertina ka turi;)”

Neringa

 

“Knyga pakankamai idomi.Atrodo ,tai visiems zinomos tiesos ,bet gyvenime del tam tikru priezasciu ju neiseidavo laikytis.Bet nuo siol ,yra viskas kitaip..ir gyvenimas ir tarpusavio santykiai tikrai pagerejo….”

Eglė

 

“”Juodoji santykių knyga” išties puiki. Skaitydama supratau,kad dariau daug klaidų,tad pasinaudodama patarimais stengsiuosi atrasti kitokius santykius.”

Dovilė

 

“Išties puiki knyga, daug gerų gyvenimiškų patarimų joje, kurie labai pravers tarpusavio santykiuose, geriau leidžia pažinti vyrus, jų mąstysena ir taip toliau. Ją perskaičius suvokiau ką seniau dariau negerai, bet dabar jau žinau kaip elgtis. Ačiū Linui”

Jovita

Parašykite savo atsiliepimą

KONTAKTAI